EU peníze školám

EU peníze školám - malý plakát

Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Ocenění společnosti Scio

Ocenění společnosti Scio

Ovoce do škol

Plakát projektu Ovoce do škol

Aktivní škola

Aktivní škola

Ekologická výchova

Ekologická výchova

2011/2012

Adventní čas v Lanžhotě

Letošní výstava adventních věnců a vánočních svícnů, kterou si nachystali žáci Masarykovy základní školy v Lanžhotě a děti mateřské školy, měla v úmyslu vtáhnout Vás do doby, kdy lidé trávili čas s nekonečně dlouhými večery jinak. Vzájemně se navštěvovali, dělali přitom drobné práce, dodržovali staré zvyky a obyčeje. Přípravy na Vánoce trvaly celý advent.

25 Photos

Beseda s Josefem Zimovčákem

Ve středu 14.12.2011 navštívil naši školu osminásobný mistr světa v jízdě na jednu míli na replice historického vysokého kola Josef Zimovčák.

43 Photos

Dýňování 27.9.2011

Koncem září a začátkem října, kdy vrcholí sklizeň dýní, zažívají žáci podzimní radovánky. Tradiční akce nadcházejícího podzimu „Dýňování“ přitahují malé i velké.

82 Photos

Kinderiáda 2012

44 Photos

Krása lidových krojů Podluží

Žáci naší školy se zapojili do výtvarné soutěže, kterou vyhlásila Městská knihovna Břeclav s  názvem „ Krása lidových krojů Podluží“. Jejich úkolem bylo namalovat nebo vyrobit libovolnou technikou, co se jim na lidových krojích Podluží líbí.

14 Photos

Pradědeček po škole

Žáci 2. B naší Masarykovy základní školy společně s panem učitelem zažili hodinu ve starodávné škole. Vrátili se do atmosféry doby Rakouska – Uherska, I. republiky a přelomu 50. a 60. let.

33 Photos

Scott Brookins

V listopadu navštívil naši školu jazzový trumpetista Scott Brookins z USA. Vyprávěl o jazzové hudbě, jak vznikla a na jaké nástroje se hraje. Předvedl svou vlastní tvorbu ukázkou na čtyři různé trubky.

8 Photos

Stanice vodních záchranářů, Mušov - 15. 6. 2012

Žáci 6. tříd Masarykovy základní školy Lanžhot se zúčastnili 15.6.2012 projektu „Stanice vodních záchranářů“, kde se blíže seznámili s činností vodní záchranné služby.

75 Photos

Výlet 9.A 2012

1 Photos

Zoo 9.A 2011/2012

95 Photos