Moderovaná výuka míčových her

Dne 28.1.2011 se vybrané naší žákyně zúčastnily akce, která měla podpořit zájem dětí o míčové hry, především však volejbal.

Vzhledem k tomu, že se rádi účastníme turnajů v přehazované pořádaných tímto odddílem, uvítali jsme tuto zajímavou nabídku.

moderovanavyuka1

Turnaj v přehazované Loko Břeclav, mladší a starší žákyně.

Hledáme tak mezi mladšími žačkami následovnice výborných hráček v přehazované , absolventek této školy, jakou byla Petra Morávková,KláraTesárková,Petra Kováčová, AlenaBreuová apod.

moderovanavyuka2

Turnaj v přehazovaném,mladší žákyně,dnešní sedmačky.
Sehraný team,který má šance…

Naše bývalé deváťačky byly vždy rovnocenným partnerem škol se zaměřením na volejbal.

Svojí hrou vždy získávaly respekt a finálové zápasy se ZŠ Slovácká byly opravdu pěknou sportovní podívanou.

moderovanavyuka3

Petra Morávková,kapitánka družstva

moderovanavyuka4

Zleva: Alča, Míša,Lenka,Petra,Kárka,Péťa

• bojovnost
  • dobrý smeč
  • chuť vyhrát
  • teamová spolupráce

Základní sestava posílená vždy Pavlou Kováčovou a Marcelou Cibulovou.

V pátek 28. ledna se ve sportovní hale na Lokomotivě konala od 10 hodin doslova "přehlídka volejbalových nadějí".

Na volejbalový trénink moderovaný samotným předsedou Českého volejbalového svazu PaedDr. Zdeňkem Haníkem se zde sešlo na 90 dívek a chlapců ve věku od 10 do 12 let. Mimo těchto sportujících zhlédla dvouhodinovou akci přibližně stovka dalších diváků.

Kromě zájemců z břeclavských škol se zde sešly děti i z okolí – např. z Mikulova, Lednice či Lanžhota.

Jejich učitelé a také trenéři Lokomotivy zde měli možnost se aktivně zapojit do tréninku základů volejbalu zakončeného.

moderovanavyuka5

malým turnajem pro zúčastněné dvojice hráčů a hráček.
Denisa Venglovičová na děkovačce….

A jak to vnímali organizátoři této akce?…Tento článek lze najít i s fotogalerií na webu LOKOMOTIVY Břeclav.

moderovanavyuka6

Vybrané žákyně: Anička Uhrová, Martina Kováčiková, Hedvika Klvaňová Martina Škultétyová, Denisa Venglovičová.

moderovanavyuka7

Soutěž dvojic