Teambuildingové aktivity

V rámci plnění Minimálního preventivního programu jsme zařadili pro žáky team building, kde jde o budování a správné fungování týmu. Jde o plnění dílčích cílů všemi členy týmu v trochu odlišných rolích, než ve kterých se potkávají žáci denně ve škole. Velmi důležitá je komunikace mezi členy týmu. Pokud se objeví úkol, ze kterého má některý člen týmu obavu, ostatní mu dodávají odvahu a psychickou podporu.

Cílem je vzájemné seznámení a poznání členů týmu, otevřenost, schopnost spolupracovat. Pro žáky jsme zvolili team building orientovaný na rozvoj kompetencí práce v týmu, zábavné a motivační programy, které mají svou roli, protože spolupráce v  týmu s osobnějšími, přátelštějšími vztahy je efektivnější a otevřenější. Při těchto aktivitách žáci zjišťují a posunují své hranice, získávají sebevědomí a větší odolnost.

Baldovec 2011 - školní výlet 8.B a 9.A

V pondělí 13.6.2011 jsme v 8.00 hod. odjeli od školy v Lanžhotě. Okolo dvanácté hodiny jsme dojeli na Baldovec, který poskytuje vyžití sportovní, adrenalinové a společenské. Všichni jsme byli nadšení, co to tady vlastně stojí.

82 Photos

Pálavské dráče – 20.6.2011

Neváhali jsme a hned jsme reagovali na výzvu zúčastnit se 1. ročníku závodu dračích lodí českých a rakouských škol na Mušovském jezeře v Pavlově. Sestavili jsme tým Draků z L.A. - 21 holek a kluků z  6. – 8 . ročníku, kteří se nebojí vody a zabrat pádlem.

22 Photos

ŠVP Nekoř 2011