EU peníze školám

EU peníze školám - malý plakát

Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Ocenění společnosti Scio

Ocenění společnosti Scio

Ovoce do škol

Plakát projektu Ovoce do škol

Aktivní škola

Aktivní škola

Ekologická výchova

Ekologická výchova

Baldovec 2011 – školní výlet 8.B a 9.A

 

Příjezd – 13.6.2011
Odjezd – 17.6.2011

13.6.2011

V pondělí 13.6.2011 jsme v 8.00 hod. odjeli od školy v Lanžhotě. Cestou jsme měli zastávku v centru Vyškova. Okolo dvanácté hodiny jsme dojeli na Baldovec, který poskytuje vyžití sportovní, adrenalinové a společenské. Všichni jsme byli nadšení, co to tady vlastně stojí. Po obědě jsme měli chvíli klidu. Všichni si prošli areál Baldovce a většina šla i do bazénu. Po večeři nás čekal první program – týmové hry. Zde se poznali ti, kteří se ještě neznali a ti, co se znali, se poznali ještě lépe…

Večer jsme měli opět volný program, někteří odpočívali, někteří si šli zaplavat do bazénu a někteří dělali úplně něco jiného.

14.6.2011

Po snídani jsme šli na první naši adrenalinovou atrakci – Tarzaní skok. Všichni si mysleli, že to skočí bez problémů, ovšem opak byl pravdou. Jako první skokan byl Ondra. Vylezl nahoru bez problémů, chvíli váhal, ale nakonec skočil. Když všichni uviděli, že to nic není, nebyl potom problém vylézt a skočit. Po obědě nás čekala další atrakce – Lanové centrum. Zde byli všichni úspěšní a nikdo se nebál. Po různých lezeních a skákáních jsme konečně měli něco lehčího – Lukostřelbu. Ta nikomu nedělala problém a všichni se pěkně pobavili.

Po večeři nás čekala poslední atrakce – Lanovka… Sice jsme se báli výšky, ale překonali jsme sami sebe. Atrakce to byla odpočinková a viděli jsme Baldovec zhora.

15.6.2011

Po obědě jsme se rozdělili na dvě skupinky. Jedna skupinka šla na Paintball, druhá šla na nafukovala. Paintball se všem líbil a nikdo nechtěl z lesa odejít. Mezitím druhá skupinka boxovala mezi sebou na nafukovadlech. Po večeři jsme měli poslední program na Baldovci – Týmové hry. Hodinu jsme byli v budově, druhou hodinu jsme vyšli ven a měli aktivity venku.

16.6.2011

Celý čtvrtek jsme měli vlastní vypracovaný program. A bylo to možná dobře, protože bylo strašné horko. Někteří trávili den u bazénu, někteří si pronajali kurty a hráli tenis. Odpoledne se udělal menší zápas v Beach Volleyballe. Večer se nesl v duchu vzpomínek. Rekapitulovali jsme si společně celý týden, tvořili píseň a tričko na památku našemu instruktorovi Kubovi. Ó, jak se nám nechtělo domů. Tato myšlenka nás provázela celou noc.

17.6.2011

Ráno po snídani se hned šlo uklízet, protože každou chvíli měl pro nás přijet autobus. Naposledy jsme si prošli celý areál a se slzami v očích odjížděli domů.Byl to pro nás nezapomenutelný zážitek a budeme si jej pamatovat celý život.

Na zpracování se podílel: Martin Kadlček 8.B